دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی مترجمی قوه قضاییه

توضیحات فایل pdf رایگان سوالات استخدامی مترجمی قوه قضاییه با پاسخنامه تستی

این فایل رایگان شامل نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی مترجمی قوه قضاییه می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی ایران عرضه تهیه و پاسخنامه یابی شده و در اختیار شما بازدیدکنندگان عزیز قرار گرفته است. شما همینک می توانید این این محصول را به صورت رایگان دانلود نموده و برای آزمونهای بعدی مترجمی قوه قضاییه آمادگی لازم را کسب نمایید.

 

توضیحات بسته کامل و پولی نمونه سوالات استخدامی مترجمی قوه قضاییه

1- عین دفترچه سوالات زبان انگلیسی آزمون تشریحی مترجمی رسمی اداره امور مترجمان رسمی قوه قضائیه به شرح زیر:

تاریخ برگذاری: 1385/11/20

تعداد صفحات: 4 صفحه

فاقد پاسخنامه

2- نمونه سوالات استخدامی زبان تخصصی حقوق با پاسخنامه تستی

تعداد 340 سوال تستی با پاسخنامه

تعداد 25 سوال تشریحی با پاسخنامه

3- 50 نمونه سوال استخدامی رشته مترجمی زبان انگلیسی با پاسخنامه تستی

 

اخبار آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه در سال 1397

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، روابط عمومی حوزه معاونت حقوقی قوه قضاییه اعلام کرد در خبر مصاحبه مدیر کل اسناد و امور مترجمان قوه قضاییه، تعداد جذب شدگان نهایی در آزمون مترجمان رسمی ۱۷۷ نفر درج شده بود که ضمن پوزش از کاربران به اطلاع می‌¬رساند بنا به آخرین اطلاعات کسب شده از این اداره کل، رقم اعلام شده تنها مربوط به برآورد نیاز شهر تهران به مترجم رسمی است.

=====================================

ثبت نام آزمون جذب مترجم رسمی قوه قضاییه در سال 97 آغاز شد.

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون جذب مترجمان رسمي قوه قضائيه در سال 1397 ميرساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت معاونت حقوقی قوه قضائی  از روز سه شنبه مورخ 1397/06/20 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 1397/07/03 پايان مي پذيرد.

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت نام، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

=====================================

مدیرکل اسناد و امور مترجمان رسمی معاونت حقوقی قوه قضاییه اعلام کرد که ثبت نام متقاضیان شرکت در آزمون مترجمان رسمی، از روز سه‌شنبه ۲۰ شهریور آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، احمد اسدیان ضمن اعلام برگزاری آزمون مترجمان رسمی در آبان‌ماه سال جاری اظهار کرد: این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و در دو مرحله به صورت کتبی و شفاهی برگزار می‌شود. افرادی که موفق به کسب حداقل امتیاز ۵۰ درصد نمره آزمون کتبی شوند، برای مصاحبه دعوت خواهند شد و پس از طی مراحل اداری پروانه دریافت خواهند کرد.

وی در خصوص نیازسنجی برگزاری آزمون مترجمان رسمی گفت: جذب مترجم رسمی متناسب با نیاز استان‌ها به مترجم و اطلاعاتی که اداره کل اسناد و امور مترجمان طی بررسی‌های آماری کسب کرده است، انجام‌ می‌شود و در این میان اولویت ما با شهرهای فاقد مترجم رسمی و نیز زبان‌هایی است که تعداد مترجمان آن کم است.

اسدیان افزود: این آزمون در ۱۴ رشته زبان‌های اردو، اسپانیایی، آلمانی، انگلیسی، ایتالیایی، ترکی آذری، ترکی استانبولی، چینی، روسی، ژاپنی، عربی، فرانسه، کردی و کره‌ای برگزاری می‌شود و در نهایت تعداد ۱۷۷ مترجم رسمی در رشته زبان‌های یادشده جذب خواهند شد.

مدیرکل اسناد و امور مترجمان رسمی معاونت حقوقی قوه قضاییه در پایان خاطرنشان کرد: آزمون جذب مترجمان رسمی در بیست و پنجم آبان‌ماه سال جاری برگزار می‌شود و متقاضیان از سه‌شنبه می‌توانند برای ثبت نام در این آزمون به پایگاه اینترنتی معاونت حقوقی قوه قضائیه مراجعه کنند.

 

تاکنون دیدگاهی برای این نوشته ارسال نشده است